Uydu anteninizi değiştirmek istemenizin sebepleri oldukça basittir. uydu servisi ile ilgilenen firmalar ile çalışıyorsanız onlardan yardım alabilirsiniz. firmamızın uydu anteni değiştirme konusunda, işinde uzman olan ekipler tarafından son sistem hd uydu yön bulma cihazları ile yapmaktadır.


Paslanan antenler ee haliyle bazı yerlerin de kırılmalar yamulmalar da vardır. çanak anten değiştirme istiğiniz muhtemelen servisler tarafından söylenmiş olabilir veya artık hd kanalların çekmediğini ve artık ayar yapılamadığını gördüğüzden dolayı bu kararı almış olabilirsiniz.

Çanak anten değiştirme

Öncelikle nasıl bir anten istemeniz durumunda iyi bir araştırma yapacaksanız konu ile alakalı olarak ihtiyacınıza uygun olacak şekilde çanak anten alabilirsiniz.Çanak anteninizi evin yan duvarında camda balkonda kullanıyorsanız büyük anten alamazsınız malesef 60 cm, 70 cm veya 85 cm gibi normal ve standart boylarda anten almalısınız. 100 - 120 cm çanak anten allırsanız çanak anten değiştirme işleminiz başarısızlıkla gerçekleşecektir. bütün anteni evin duvarında sabitlemeniz neredeyse imkansızdır.

Söktüğünüz antenin çapını öğrenerek yeni bir anten almanız durumunda aynı boyutta almanızı önermekteyiz. tabiki bu işlerler sadece evlerin yan duvarlarına montaj yaptıranlar için geçerlidir.

Çatıya montaj yaptıracaksanız ve anten ayağınız beton bir zemine montajı yapıldıysa büyük anten de alabilirsiniz. hatta büyük anten alarak bird en fazla lnb kullnarak tek bir çanak anten ile birlikte iki üç adet lnb bağlayarak bir kaç tane uyduyu izleyebilirsiniz. Çanak anteninizi değiştirmek ve yerine yenisini takmak için bizleri arayabilirsiniz. telefon numaralarımız 0212 594 10 ve nolu hattımızı arayabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan merkezi uydu sistemleri nasıl kurulur, merkezi uydu sistemleri fiyatları gibi anlatılan makalemizi de ziyaret edebilirsiniz.