​4k çanak anten

Uydu Servisi Hizmetleri

Çok eskiden zamanlardan kalan paslı ve her yağmur yağdığında, fırtınalarda sağa sola dönen çanak antenlerin artık değiştirilme zamanı gelmedi mi? Bu eski antenlerin yerine 4k çanak anten olan ve kalitesi ile diğer malzemelere fark atan antenleri sizlere tanıtmak istiyoruz. Bu antenler de bir diğer çanak antenler gibi sinyal gücünü yüksek derece de göstermekte ve kanalların donmadan parazitlenme den gerçek görüntüyü aktarırlar. Arasında fark olmamakla birlikte aslında böyle 4k yayınlarını çeken bir çanak anten modeli de hali hazırda daha üretilmiş değildir.

Televizyonunuz 4k ultra Hd yayınları destekliyorsa ve içerisinde bulunan uydu alıcısının da uyumlu olması durumun da televizyonunuz da hem ses hem de görüntü olacaktır. Yalnız televizyon ve uydu alıcısının desteklememesinden kaynaklanan her hangi bir sorunla karşılaşırsanız kanalın sadece sesini duyacaksınız. 4k çanak anten bağlatsanız bile sadece ses geliyorsa hiçbir anlamı olmayacaktır. Hatta şu konuyu da ifade etmek isteriz. 4k ile birebir uyum sağlayan hem uydu alıcısı hem de televizyonunuz var diyelim. Yalnız kanalı izlemek istediğiniz de sadece ses ile karşı karşıya kaldıysanız endişe etmeyin.

Trt 4k kanalı yüksek kalitede ve yüksek mhz yayın aktardığından dolayı televizyonunuz desteklememektedir. Aslın da sizin televizyonunuz 4k ultra destekliyor ama sadece bu kanalın göndermiş olduğu yayını açmıyor hepsi bu. Yani ilerleyen zamanlar da diğer normal kanallar 4k kanala geçiş yaptıkların da televizyonunuzda ki sorun çözülmüş olacaktır. O kanallar çok yüksek kaliteli yayın yapamayacaklardır. Çünkü böyle yaparlarsa birçok televizyon bu kanalları açmayacaktır. 4k çanak anten ile ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan diğer benze konuları araştırabilir ve İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız teknik servis bilgileri ile ilgili de telefon numaralarımızı arayarak yardım alabilirsiniz.