Çanak antenci, uyducu

Uydu Servisi Hizmetleri

Çanak antenci ihtiyaçlarınızı 0538 034 24 04 nolu telefonumuzu arayarak randevu bırakmanız halinde hemen size yakında bulunan ve hemen randevu saatine sadık kalarak derhal adresinize gelebilen uyducu arkadaşlarımızla çalışıyoruz.


verilen sözlerin tutulduğu ve rabndevu saatine sadık kalınarak müşterilerimizi günlük tempodan uzaklaştırmadan bizler bir kaç dakikalarını ayırmasından itibaren anında uyducu ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Söz konusu olan arızalar kışın daha fazla yaşanmaktayız. örnek vermek gerekirse kar yağışlarında bozulan kırılan soğuktan donan ve bozulmalara sebep veren düşük hava sıcaklıklarının sebep olduğu bu oran oldukça fazladır.

Çanak antenci nasıl bulurum?

Balkonunuza kurulan çanak antenler genelde çanak antenin rüzgardan sallanmaması için güzerl bir çözüm yolu olabilir. yalnız çanak antenci tarafından kurulan bu antenler bınanızın saçaklarına karın birikmesi ve sıcaklık vurdukça ya da kar yaşısının fazla yağmasından dolayı oluşan bu kar birikintilerinin aşağıya düşük çanak anteninizi bozması ve ayarı bozulan bu antenlerin genelde çanak anten değişikliğine kadar gitmeside söz konusu olabilir.

Ülkemizde de online alışveriş ve internet üzerinen arama motorlarından faydalnılarak istenilen teknik servis talepleri oldukça fazla bir sayıya ulaşmış oldu. sizşnde yapmanız gereken aslında öçok kolay. en internet kullanmayı bilmeyen adamın bile hemen alışacağı bir uygulama ve arama taktiği ile sizlere anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan google chrome ve internet exploner tarayıcılarına bir kez tıklayın.

açılan bu uygulamanın en üstünde bulunan yere yani adres çubuğuna google.com yazın ve enter tuşuna basın

google sayfası açıldıktan sonra çanak antenci veya uyducu kelimelerden biri yazın.

karşınıza çıkan sayfada adresimizi bularak oraya tıklamanız yeterli olacaktır.

hızlı bir şekidle yüklenen sayfanın iletişim bölümünden veya hemen açılan sayfada yazan hızlı acil teknik servis ekibimizi çağırabilirsiniz.

Antenci anten ayarı yapan servisler

anten ayarını yapan servislerin telefon numarası olan 0538 034 24 04 veya 0212 594 10 72 nolu telefonumuzu arayarak en yakın da bulunan antenci numalarına ulaşmanız artık çok kolay. kolaylıkla antenler ile hemen lnb ince ayar yaptırarak antenlerin bozulan ve bozulmasına neden olan her bir şeyi ortadan kaldırıryoruz.