Televizyon kurulum ve duvara montajı

Uydu Servisi Hizmetleri

Bazen evimize yeni bir hava gelsin diye, bazen çocuklarımızın güvenliğin,i düşündüğümüzden ve aşırı hassas olmamızdan kaynaklanan düşüncelerimize yenik düşmek gibi güvenlik sorunları yüzünden duvara sama işlemleri bazen de ttv unitesinin televizyon masasının olmaması durumunda televizyonlarımızı televizyon duvara montajı için istekte bulunabiliriz.


Çoğu televizyon modellerinde üzerinden bedava olarak verilen askı aparatları vardır. örnek olarak vestel televizyonların da, finlux, regal, arçel,ik, beko sunny gibi televizyonlarda askı aparatıı büyük ihtimalle olmaktaduır. yalnız bu saydığımız modeller de modele göre değişkenlik sağlayığp sir süre sonra artık firma askı aparatakı vermeme hakkını gizli tuttuğundan siz yine de almadan önce kutunun içinde televizyon kurulumu yaptırmak için içinde askının olup olmadığını sorabilirsiniz.

televizyon kurulumu

Televizyon kurulumu iki şekilde yapılmaktadır. Bunun birincisi almış olduğunuz veya kiracı olarak yeni eve taşındığınızda doğpal olarak byabancısı olduğunuz evin merkezi uydu sistemimi, normal çatı ortak bina anteni mi? yoksa evinizin balkonunda bulunan antenden mi yayıun alıyor pek bir bilginizin olmadığı için ister istemen her yeni taşındığınızda televizyon duvara montajı 'nı yaptırmak için veya televizyonunuzun masanızın üstüne konulması ve sinyal ayarlaması için yardım edilmesininide televizyon kurulumu diye saymaktayız.

Her ne kadarf taşındığınız biğna yeni yapılan ve sizden daha ince taşınan bile olmazsa bile yinme de sorunlar birbirini izlemektedir. bunların ilki yeni yapılan merkezi uydu santralinize bağkı bulunan sadece bşr tane çanak anten olmasından dolayı istediğiniz yayınları alamayabilirsiniz. mesela hodbird kanallarını daha önce iliyorsasnız bu kanallar artık sizin tyelevizyonunuz da olmayacaktır. veya sizler eutelsat 7 derecelik bir yöne çevrili bulunan digitürk üyesiyseniz bundanda istifade edemezsiniz malesef. Bunun için yardım alabilir ve gerekli olan bütün herseyi bizlerle paylaşabilirsiniz.