Tvden tv frekansı aydın kanalı türksatta

Uydu Ve Frekans Haberleri

Hemen hemen 81 ilimizin 81 yerel kanalı türksatta yayın yapmakta. Bir aydın kanalı olan Tvden tv kanalı dün itibariyle türksat frekans listesinde yerini almış oldu. Kullanıcıların merakla beklediği ve günler öncesinden sosyal medyadan tanıtımı yapılan kanal şu anda yayınlarına başlamış oldu.


televizyonlarınızda türksatın harika zelliği olan türksat TKGS türksat kanal güncelleme sistemi özelliği varsa kanal listenizi kontrol ettiğiniz de bu kanalı göreceksiniz. Bu özellik olmasına rağmen kanallarınız güncellenmiyorsa program modunda bu özelliğin kapalı konumda olduğunuz göreceksiniz. o kısmı otomatik yapmanız gerekmektedir. aksi taktirde her defasında orada bulunan başlat kısmına tıklamadan program yeni kanal listenizi eklememektedir.

Bu özelliğin kullanılması favori izlenen kanalların başa alınması, hd kanalların en üst kısım da olması, kanalların sıralı liste halinde olması, kanal araması yapmadan kanal listesi bozulmadan tek tek televizyon özelliğine bağlı olarak bir saat boyunca kanal sıralaması ile uğraşmadan tam istediğimiz gibi bir özelliği kullanabilmek için receiver ve uydulu yeni televizyon alımların da bu özelliğin oluğ olmadığı hakkında satıcıya sorular sormanızda fayda var.

Tvden tv frekans bilgileri burada yer almaktadır. 12265 V 27500