Uydu seti kurulum dahil çanak anten fiyatları

Uydu Servisi Hizmetleri

Sık sık ev değiştirdiğiniz de genellikle çanak antenlerin sökülmesi bir hayli zor gelir insana. Bazen evin dış yüzeyin de sonradan mantolama sistemi yapıldığı için çanak anteni sökemez bir hal alır. Sökülme işlemleri sırasın da eve ciddi zararlar verebileceğinden dolayı, yapmak istediklerimiz den vazgeçerek yeni arayışlar, yeni çareler aramaya başlarız. Böyle bir durum da uydu seti kurulum dahil fiyatı araştırmanız gerekir. Uydu firmalarıyla anlaşmanız durumun da komple çanak anten montajı için teknik servise onay vermeniz yeterli olacaktır.

Uydu seti kurulum dahil

Uydu setleri genel de çanak anten, televizyon sayısına göre lnb çıkışı, uydu anten kablosu ve artı kurulum şeklindedir. receiver sete dahil değildir. Uydu alıcısı işlemleriniz için sonradan ikinci bir fiyat için bunları da dahil edilmesini isteyebilir siniz. Uydu seti kurulum dahil fiyatı genel olarak değişmektedir. Bu uydu setleri 110 TL İLE 160 TL arası değişebilir. çünkü için de bulunan kablonun metre fiyatı olarak kalite farkı vardır. Bir de kullanılacak olan kablo uzunluğuna göre de kablo fiyatları değişmektedir.

Çanak anten fiyatları

Çanak anten fiyatları birbirine çok yakın ama araların da fiyat farkı bulunan bir sektör haline gelmiştir. Çok fazla marka olması ve çanak anten fiyatları etkileyecek derece de kaliteli ve normal sac tan yapılmış olan sıra dan çanak antenler mevcuttur. Örnek vermek gerekirse bir kaç çanak anteni bura da yayınlamak isteriz.

85 cm next çanak anten fiyatı 55 tl olarak güncellenmiştir. bu çanak anten ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için ürünün sayfasına gidebilirsiniz.

Eski evinizdeki çanak antenleri sökemiyor sanız sadece sac olan kısmı sökerek sonradan sadece çanak anten ayağı satın alarak çanak montajını yaptırabilir siniz. Beton bir yere montajı yapılmış olan çanak antenlerin oradan sökülmesi çok zordur. Çelik dübeller kullanıldığından dolayı çanak anten ayağı takıldıktan sonra bir kaç çekiç darbesiyle dübel kısmının daha fazla betona gömülmesi için çekiç vurulmaktadır. Bu çekiçleme esnasında üst kısım biraz ezildiğin den dolayı sökme işlemleri maalesef çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Uydu seti kurulum dahil fiyat dediğimiz gibi değişmektedir. Biraz kur farkından dolayı ama biraz da istemiş olduğunuz malzemeden dolayı da değişebilir.